1. Kies je product
- Selecteer een heerlijke koffie of thee
- Bepaal je hoeveelheid.
10% donatie naar War Child
Speciaal voor vrienden en supporters van War Child is deze actie pagina gemaakt. Genieten van koffie en thee wordt nu ook bewust genieten voor de ander.
Met de koffie en thee actie van Enjoy & Give geef je 10% van het totale aankoopbedrag aan War Child. Elke keer weer!
De oorlog in kinderen staat maar zelden stil. We helpen ze zo goed mogelijk zodat zij van het leven kunnen genieten. Help de oorlog uit kinderen!
Vindt je het een leuke actie en wil jij jouw vrienden en familie ook mee laten doen? Deel dan deze pagina via jouw favouriete social media. Samen helpen we de oorlog uit het kind!
Enjoy en Give | Wij geloven in samen met jou werken aan een betere wereld. Een wereld waarin mensen geholpen worden door het vinden van medicijnen, noodhulp in situaties, het met elkaar zorgdragen voor onze planeet. Dit is de reden dat wij een exclusief merk en platform zijn voor goede doelen. Wij verkopen mooie en eerlijke producten voor meer bewust zijn extra financiële ondersteuning.
Enjoy and Give © 2020 | Een sociale en duurzame onderneming